Autosedačka Storchenmühle Starlight SP – Chilli


4 500 

Katalogové číslo: 25939gr Kategorie: Štítek:

Storchenmühle Starlight SP – Chilli,

Nyní AKCE – Reer Kapsář s velkými kapsami ZDARMA k objednané autosedačce.

Autosedačka kategorie kategorie 1-2-3 (9 až 36kg, cca 1-12 let dítěte). Autosedačku Storchenmühle Starlight SP charakterizuje pevná konstrukce, jednoduchost poutání, řada unikátních bezpečnostních prvků a vysoký komfort.
Nyní AKCE – Reer Kapsář s velkými kapsami ZDARMA k objednané autosedačce.
Autosedačka kategorie kategorie 1-2-3 (9 až 36 kg, cca 1-12 let dítěte). Autosedačku Storchenmühle Starlight SP charakterizuje pevná konstrukce, jednoduchost poutání, řada unikátních bezpečnostních prvků a vysoký komfort. Poutání autosedačky zvládnete pomocí samouzavírací spony jednou rukou.Komfort je zaručen ergo-pěnou z automobilového průmyslu. Má lepší a trvalejší vlastnosti, lépe "dýchá" a to zásadně přispívá k cestovnímu komfortu dítěte. Nejmenšímu dítěti slouží ke zvýšení komfortu odnímatelná zmenšovací vložka uvnitř sedáku. Čalounění Storchenmühle Starlight SP je navíc zesíleno v sedákové části.Crash-test výsledky: pro oblast hlavy je autosedačka Storchenmühle Starlight SP o 45% bezpečnější, než vyžaduje norma, v oblasti trupu je to o 58 %.Bezpečnostní pásy mají důmyslný tvar, aby neškrábaly na krku dítěte, dále jsou vyplněny hmotou tlumící náraz v případě nehody a vybaveny protiskluzovou gumou, která zamezí rozlézání pásku po oděvu při brždění. Důmyslná konstrukce ASP (Advanced Side Protection) se postará o maximální bezpečí v případě nárazu, který je eliminován pevnými bočnicemi a bohatým polstrováním.

Dítě je poutáno 5ti bodovými integrovanými centrálně nastavitelnými pásy autosedačky.
Pro bezpečné spaní (dítě nepředklání hlavičku z autosedačky) je autosedačka vybavena jemným polohováním.
Výška pásů se nastavuje společně s výškou hlavovky.
Poutání samotné sedačky probíhá pod čalouněním a tak dítěti nikde nevadí.
Přes samouzamykatelnou sponu je pás v žádoucí poloze a napnutí.
Integrované protiskluzové gumy v korpusu Starlightu SP EVO zajistí stabilitu autosedačky.
Pro větší dítě se pásy autosedačky jednoduše odnímají a dítě je poutáno automobilovým pásem.
Pás je veden přes integrovaný třmen v hlavovce a skrz speciální průvlaky v konstrukci sedáku. Takto vedený pás zlepšuje bezpečnostní funkce v případě kritických momentů (brždění, náraz).
Pro přenášení je autosedačka Storchenmühle Starlight SP vybavena madlem.
Potah je jednoduše odnímatelný a pratelný.

Technické parametry:

Rozměry sedačky (šířka/výška/hloubka): 45/ 69 – 75 / 45 cmHmotnost: 9,5 kgZádová opěrka (šířka/výška): 29/ 55 – 62 cmRamenní šířka: cca 33 cmPlocha sedadla (šířka/výška): 30 / 29 cm

Více informací zde »

  • Výrobce: Storchenmühle
  • Distribuce: CZ
  • Doba dodání: 6 dní