Autosedačka Recaro Monza Nova EVO 2018 – Performance Black


3 650 

Kategorie: Štítek:

Recaro Monza Nova EVO 2018 – Performance Black,

Nyní AKCE – Reer Kapsář s velkými kapsami ZDARMA k objednané autosedačce.

Autosedačka kategorie II – III (15 – 36 kg, 3 – 12 let). Kvalitní potahy, široká hlavovka i zádová čast odpovídající růstu dítěte usnadní dlouhodobé používání autosedačky. Dětská autosedačka RECARO Monza Nova Evo byla vyvinuta dle nejnovějších trendů v bezpečnosti s ohledem na přátelské a jednoduché používání – to vše je zabaleno do špičkového provedení.
Nyní AKCE – Reer Kapsář s velkými kapsami ZDARMA k objednané autosedačce.
Autosedačka kategorie II – III (15 – 36 kg, 3 – 12 let).
Kvalitní potahy, široká hlavovka i zádová čast odpovídající růstu dítěte usnadní dlouhodobé používání autosedačky.
Dětská autosedačka RECARO Monza Nova Evo byla vyvinuta dle nejnovějších trendů v bezpečnosti s ohledem na přátelské a jednoduché používání – to vše je zabaleno do špičkového provedení. Monza Nova Evo přináší evoluci celoevropsky oceňované Monza Nova (2) SeatFix a tím přichází na trh špičková bezpečná sedačka ve vysoké kvalitě s neočekávanou cenovou relací.
Hlavovka má ergonomický design – je bohatě široká pro absorbování nárazu, zároveň hluboká pro příjemné spaní na cestách. Mírný sklon bočnic hlavovky zajistí, aby v každém módu použití byly komfort a bezpečí poskytovány na maximum. Design konstrukce sedačky má za úkol chránit dítě co nejvíce uvnitř bezpečné skořepiny, proto má sedačka pevné, plnohodnotné a vysoké područky. Bočnice opěradla chrání trup dítěte během celé doby používání sedačky.
RECARO Monza Nova EVO poskytuje bezpečné a komfortní sezení díky extra dlouhému sedáku s ergonomickou pěnou. Dlouhý sedák je důležitý pro optimální oporu dětských nožiček a jejich prokrvení, ergonomická pěna podporuje správné a komfortní sezení bez únavy. Sedák má tvar "ležaté kapky" a mimo zmíněné komfortní výhody svým tvarem zabraňuje tzv. submarine efektu, tedy proklouznutí pod pásy v případě prudkého brzdění nebo nárazu. Tvar sedáku vychází z bohatých zkušeností značky RECARO na poli závodních a ergonomických sedadel pro dospělé.
Bezpečnost:

Maximální ochrana proti bočnímu nárazu – ASP technologie.
Hluboká a výškově nastavitelná hlavovka zajistí boční ochranu i během spánku dítěte.
Prostorný sedák ve tvaru ležaté kapky se zesílenými područkami pro optimální ochranu v oblasti pánve dítěte.

Komfort:

Kvalitní potahové materiály a ergonomické pěny zajišťují pohodlný sed i při dlouhých cestách.
Výškově a hloubkově nastavitelná opěrka do 11 pozic.
Inteligentní venitlační systém napomáhá odvětrání zádového prostoru při dlouhých cestách.
Rozměrné opěradlo a sedák umožňuje dlouhé používání a podporují vysokou bezpečnost.

kolekce 2018
Technické parametry:
Rozměry (šířka/výška/hloubka): 56 / 45 – 54 / 67 – 86 cmHmotnost: 6,1 kgZádová opěrka (šířka/výška): 33 / 60 – 70 cmRamenní šířka: cca 36 cmPlocha sedáku (šířka/hloubka): 26 / 32 cm

Více informací zde »

  • Výrobce: Recaro
  • Distribuce: CZ
  • Doba dodání: 6 dní