Autosedačka Maxi-Cosi CabrioFix 2019 – Nomad Grey


3 290 

Katalogové číslo: 9259gr Kategorie: Štítek:

Maxi-Cosi CabrioFix 2019 – Nomad Grey ,

Autosedačka Maxi-Cosi CabrioFix je určena pro děti od narození do 13 kg (skupina 0+), do 75 cm. Výborná volba bezpečnosti a maximálního pohodlí pro Vaše miminko. Autosedačka Maxi-Cosi CabrioFix je extra prostorná autosedačka s nastavitelnou hloubkou sedu a zvýšenou ochranou před bočním nárazem. Součástí je výplň, kterou lze použít pro nejmenší děti.
Autosedačka Maxi-Cosi CabrioFix je určena pro děti od narození do 13 kg (skupina 0+), do 75 cm.
Výborná volba bezpečnosti a maximálního pohodlí pro Vaše miminko.
Autosedačka Maxi-Cosi CabrioFix je extra prostorná autosedačka s nastavitelnou hloubkou sedu a zvýšenou ochranou před bočním nárazem. Součástí je výplň, kterou lze použít pro nejmenší děti. Jakmile začnou růst, lze ji z autosedačky vyndat a zvětšit tak prostor pro větší dítě. Malým dětem jistě přijde vhod i výplň na hlavičku zabraňující volnému náklánění hlavičky. Sluneční stříška je integrovaná v zadní části autosedačky. Je tak vždy při ruce a neztratí se. Pro přenášení autosedačky Maxi-Cosi CabrioFix je určeno ergonomicky tvarované madlo. V případě potřeby lze do malého úložného prostoru v zadní části uložit drobnosti pro miminko. Potah autosedačky lze zcela odejmout a prát. Nejlepší autosedačka dle testů ADAC. K uchycení pomocí systému IsoFix je nutné zakoupit základnu. V kombinaci se základnou Maxi-Cosi patří autosedačka mezi nejbezpečnější autosedačky na trhu. Jako první na světě získala v nezávislých testech společnosti ADAC pět hvězdiček.

Autosedačka kategorie 0-13 kg.
Evropská norma ECE R44/04.
Jednoduchá instalace do auta v poloze proti směru jízdy.
K autosedačce si můžete doobjednat základnu pro snazší a bezpečnější upevnění do auta, na výběr základna EasyFix, FamilyFix pro upevnění systémem ISOFIX. Tyto základny zjednodušují upnutí autosedačky do auta a snižují na minimum nebezpečí nesprávného uchycení.
Autosedačka je vybavena třípolohovým madlem: poloha madla vpřed slouží pro instalaci do auta, střední poloha pro přenášení autosedačky, poloha madla za boudou slouží k převážení na podvozcích kočárků.
Systém boční ochrany nabízí optimální ochranu při bočním nárazu.
Velký vnitřní prostor a komfortní polstrování.
Fixační vložka hlavičky novorozence.
3-bodové polstrované pásy s centrálním nastavováním délky.
Snadná regulace výšky pásů.
Zabudovaná sluneční stříška.
Úložný prostor v autosedačce.
Snímatelný pratelný potah.
Nelze použít na sedadle s aktivovaným airbagem.

kolekce 2019
Technické parametry:
vnitřní šířka sedačky v bocích: 29 cm vnitřní šířka sedačky u hlavy: 23 cm vnitřní délka opěrky zad: 50 cm vnitřní hloubka sedačky max: 31 cm vnější šířka sedačky: 50 cm výška madla: 57 cm celková délka: 70 cm hmotnost: 3,25 kg

Více informací zde »

  • Výrobce: Maxi-Cosi
  • Distribuce: CZ
  • Doba dodání: 0 dní