Autosedačka Jané Montecarlo R1 2018 – S52 Brown 2017


4 300 

Kategorie: Štítek:

Jané Montecarlo R1 2018 – S52 Brown 2017,

Autosedačka Jané Montecarlo R1 je bezpečnostní sedačka odpovídající více skupinám, vyrobená tak, aby bylo možné ji přizpůsobit dítěti v každému období jeho růstu.

Autosedačka Jané Montecarlo R1 je bezpečnostní sedačka odpovídající více skupinám, vyrobená tak, aby bylo možné ji přizpůsobit dítěti v každému období jeho růstu.
Autosedačka pro skupinu 2/3 (15 až 36 kg) s upínáním na ISOFIX.
Díky zabudovanému regulačnímu systému lze opěradlo vytáhnout do výšky a bočnice podhlavníku a bederní části roztáhnout do šířky, čímž je zajištěna vyvážená boční ochrana. Obalový tvar a větší rozměr opěrky hlavy zvyšuje absorpci nárazu a poskytuje lepší tlumení. Ergonomický tvar opěrky hlavy s novým systémem polohování bočnic poskytuje potřebnou oporu pro dokonalý odpočinek. Tkanina je na vnitřní straně prodyšná.

Autosedačka Jané Montecarlo R1 pro skupinu 2/3 (15 až 36 kg) s upínáním na ISOFIX.
Polohování zádové opěrky.
Vylepšená proti bočnímu nárazu – větší bočnice.
Nezávisle na sobě polohování bočnic u hlavy a hrudníku.
Polohování hlavové opěrky.
Prací potah.
Při použití Xtendu Jané – bezpečnostní příslušenství k dětským autosedačkám – mohou děti v této autosedačce cestovat od 9 do 18 kg (skupina 1). Lze dokoupit jako volitelné příslušenství.
Splňuje normu ECE-R44/04, E9.

Španělská firma Jané má jako jedna z mála v Evropě testovací středisko – na všechny autosedačky je CRASH TEST. Multifunkční systém autosedačky je konstruován tak, aby při případném nárazu skelet absorboval většinu energie nárazu.
kolekce 2018
Hmotnost: 6,9 kg

Více informací zde »

  • Výrobce: Jané
  • Distribuce: CZ
  • Doba dodání: 0 dní