Autosedačka Jané iQuartz 2019 – T60 Tech Mouse


5 100 

Kategorie: Štítek:

Jané iQuartz 2019 – T60 Tech Mouse,

Autosedačka Quartz skupiny 2/3 je určena pro děti od 100 do 150 cm, od 15 do 36 kg (od 3,5 do cca 12 let). K poutání autosedačky do automobilu se používá systém ISOFIX.

Autosedačka Quartz skupiny 2/3 je určena pro děti od 100 do 150 cm,  od 15 do 36 kg (od 3,5 do cca 12 let).
K poutání autosedačky do automobilu se používá systém ISOFIX.
Změna polohy ze sezení na spaní je otázkou malé chvilky. Autosedačka poskytuje dítěti přirozenou polohu od sezení po spaní. Výškově nastavitelná opěrka hlavy zaručuje, že dítě bude mít hlavu vždy optimálně chráněnou a autosedačka roste s dítětem od cca 3,5 do 12 let. Kromě výšky autosedačky lze upravit i její šířku, což oceníte v zimním období či až dítě začně růst.
Otevřený tvar umožňuje dítěti lepší přístup do autosedačky. Snadno a rychle Vám pomůže nalézt sponu pásu, s kterou ho poté během pár vteřin upnete. Díky unikátnímu vedení automobilového pásu nebylo upnutí dítěte nikdy tak snadné a rychlé. Systém IsoFix pak pevně přichytí autosedačku do automobilu. Nyní už jen otevřete dveře a nechte svého malého pasažéra nastoupit do vozu.

Autosedačka kategorie 15-36 kg (od 3,5 do cca 12 let).
Vybavena úchyty ISOFIX – snadná a pevná instalace, extra stabilní.
Tvar autosedačky zvyšuje ochranu v případě bočního nárazu.
K upevnění do automobilu se používá systém ISOFIX, dítě se poutá 3 bodovým bezpečnostním pásem vozu.
Autosedačku lze do auta připoutat rovněž tříbodovým autopásem bez použití ISOFIXU (lyžiny jednoduše zasunete). Ideální, když používáte autosedačku v jiném voze bez ISOFIXU.
Autosedačka je vybavena vodiči automobilového pásu, červené indikátory jasně ukazují, kudy provléknout bezpečnostní pás.
Prodyšný potah, který lze sundat a prát.
Quartz má 3 sklápěcí pozice pro přizpůsobení se sedadlu v automobilu a pro maximální pohodlí dítěte.
Změna polohy ze sezení na spaní je otázkou malé chvilky, poskytne komfort při cestování.
Výškově nastavitelná opěrka hlavy zaručuje, že díte bude mít hlavu vždy optimálně chráněnou a autosedačka roste s dítětem.
U autosedačky lze upravit i její šířku, což oceníte v zimním období či až dítě začne růst.
Splňuje normu ECE R44/04.

Španělská firma Jané má jako jedna z mála v Evropě testovací středisko – na všechny autosedačky je CRASH TEST. Multifunkční systém autosedačky je konstruován tak, aby při případném nárazu skelet absorboval většinu energie nárazu.

Více informací zde »

  • Výrobce: Jané
  • Distribuce: CZ
  • Doba dodání: dní