Autosedačka Cybex Solution M-fix 2019 – Purple Rain


4 390 

Kategorie: Štítek:

Cybex Solution M-fix 2019 – Purple Rain,

Autosedačka Solution M-fix, skupina II/III, s isofixem, 15 – 36 kg, od cca 3 až do 12 let.
K autosedačce od nás dostanete jako dárek ZDARMA chránič autosedadla, náhled ZDE.
Autosedačka Solution M-fix, skupina 2/3, s isofixem 15 – 36 kg, od cca 3 až do 12 let.
Autosedačka Solution M-fix se stala ve skupině 2/3 vítězem testu 06/2015 německé organizace Stiftung Warentest (společně s produktem jiného výrobce). Nejnovější člen úspěšné série autosedaček Solution vyniká řadou inovativních funkcí v oblasti bezpečnosti a pohodlí.Autosedačka Solution M-fix – Patentovaná bezpečnost a výjimečná funkčnost.

Patentovaná sklápěcí opěrka hlavy.
Individuálně nastavitelná Lineární ochrana při bočním nárazu (L.S.P. System Plus).
Optimalizovaný systém cirkulace vzduchu.
12-poziční výškově nastavitelná opěrka hlavy.
ISOFIX Connect pro více stability a bezpečí.
Splňuje nový dodatek 7 normy ECE R-44/04.

Nejdůležitějším bezpečnostním prvkem autosedaček série Solution je patentovaná CYBEX naklápěcí opěrka hlavy. Ta chytře zabraňuje přepadnutí hlavy dítěte dopředu během spánku. Individuálně nastavitelná Lineární ochrana při bočním nárazu (L.S.P. System Plus) zajišťuje nejvyšší úroveň bezpečí a pohodlí. ISOFIX Connect System vylepšuje stabilitu a bezpečnost autosedačky. Autosedačka je vhodná i pro vozidla bez připojení ISOFIX.3-poziční sklápěcí opěrka hlavy – Patentováno3-poziční sklápěcí opěrka hlavy chytře zabraňuje přepadnutí hlavy dítěte dopředu během spánku.Firmou CYBEX patentovaná sklápěcí opěrka hlavy zaručuje optimální ochranu v případě bočního nárazu. Tato revoluční technologie chytře posouvá těžiště hlavy dítěte mírně dozadu a zabraňuje tak jejímu přepadnutí dopředu během spánku. V případě bočního nárazu zůstává citlivá hlava dítěte v bezpečné zóně autosedačky, která zajišťuje optimální ochranu. Naše 3-poziční sklápěcí opěrka hlavy dále nabízí pohodlnější spací polohu pro bezpečnější a klidnější cestu.Individuálně nastavitelná Lineární ochrana při bočním nárazu – L.S.P. System PlusIndividuálně nastavitelná Lineární ochrana při bočním nárazu (L.S.P. System Plus) absorbuje energii nárazu, vzniklou při nehodě, ve velmi brzké fázi.Síla bočního nárazu je systematicky absorbována individuálně nastavitelnými bočními protektory a protektory ramen a hlavy. Ve stejnou chvíli je kinetická energie těla, způsobená nárazem, ihned absorbována a hlava je aktivně vedena do bezpečné pozice. L.S.P. protektory lze individuálně nastavit podle interiéru vozidla.Optimalizovaný systém cirkulace vzduchu – Udržuje pohodlnou tělesnou teplotuIntegrovaný ventilační systém napomáhá udržet pohodlnou tělesnou teplotu i během horkých dní.Dalším pohodlným prvkem autosedačky Solution M-fix je systém ventilačních kanálů, které vedou skrze opěrku zad a sedák. Díky tomu je zajištěna pohodlná teplota pro sezení i během horkých dní.12-poziční výškově nastavitelná opěrka hlavy – Pohodlná ochrana, která roste s dítětem12-poziční výškově nastavitelná opěrka hlavy pro dokonalé přizpůsobení a maximum bezpečí.12-poziční nastavení výšky umožňuje růst autosedačky společně s dítětem a extrémně dlouhou použitelnost. Hlavové protektory rostou podle potřeby prostoru dítěte.
Připojení ISOFIX – více bezpečí a stability ISOFIX Connect System nabízí vylepšenou bezpečnost, stabilitu a jednoduchou instalaci s jedním cvaknutím. Konektory autosedačky se jednoduše zachytí k ISOFIX záchytným bodům ve vozidle. Konektory lze jednoduše složit, díky čemuž lze autosedačku používat také ve vozidlech, která nejsou vybavena systémem ISOFIX.

Funkce:

Autosedačky CYBEX nabízené u nás pochází od výhradního dovozce značky Cybex do ČR, tudíž na ně poskytujeme bezproblémový záruční i pozáruční servis.
kolekce 2019
Technické parametry:
Rozměry: d.40,5 x š.54 x v.62,5 cmváha: 5,8 kgECE R44/04, Sk. II/III Látkové potahy lze prát v pračce při 30 °C.
Navrženo v Německu.
Autosedačky CYBEX nabízené u nás pochází od výhradního dovozce značky Cybex do ČR, tudíž na ně poskytujeme bezproblémový záruční i pozáruční servis.

Více informací zde »

  • Výrobce: Cybex
  • Distribuce: CZ
  • Doba dodání: dní