Autosedačka Cybex Sirona Z i-Size 2019 – Manhattan Grey


7 790 

Kategorie: Štítek:

Cybex Sirona Z i-Size 2019 – Manhattan Grey,

SIRONA Z I-SIZE (BEZ BASE Z) od narození – 105 cm, až do cca 4 let.
Sirona Z i-Size nabízí zvýšenou bezpečnost při čelním nárazu také v pozici po směru jízdy. Díky Energy Reduction Technology (ER-Tech) se snižují síly čelního nárazu, které působí na krk dítěte o více než 20 %, ve srovnání s ostatními systémy pásů na trhu. Při bočním nárazu se kombinace energie absorbující skořepiny a systému L.S.P. postará o zvýšenou bezpečnost a redukci sil nárazu až o cca 25%.
K autosedačce od nás dostanete jako dárek ZDARMA chránič autosedadla, náhled ZDE.
SAMOSTATNĚ NEPOUŽITELNÉ!!! NUTNO ZAKOUPIT TAKÉ ZÁKLADNU BASE Z!
SIRONA Z I-SIZE (BEZ BASE Z) od narození – 105 cm, až do cca 4 let.
BEZPEČNÉ CESTOVÁNÍ PROTI SMĚRU JÍZDY S 360° POHODLÍM.
V rámci modulárního systému Z-Line lze autosedačky Cloud Z i-Size a Sirona Z i-Size nasadit na základnu Base Z a zajistit tak bezpečné cestování pro děti od narození až do 105 cm (cca 4 roky). Díky inovativnímu 360° otočnému mechanismu je otáčení autosedačky z pozice proti směru jízdy do nástupní/výstupní pozice velice snadné a snižuje namáhání zad rodičů při ukládání a vyndavání dětí z autosedačky.
Funkce Driving Direction Control (D.D.C.) zabraňuje používat autosedačku v pozici po směru jízdy, pokud je dítě mladší 16ti měsíců (menší než 76 cm). Jelikož se cestování v pozici proti směru jízdy považuje za nejbezpečnější způsob přepravy dětí, Sirona Z i-Size umožňuje cestování v této pozici pro děti až do 4 let. Testy ukazují, že v pozici proti směru jízdy je síla čelního nárazu rovnoměrně rozložena přes velkou plochu zádové opěrky a ve srovnání s autosedačkami v pozici po směru jízdy je riziko zranění nižší o více než 80%. CYBEX doporučuje autosedačky v pozici proti směru jízdy pro děti až do 105 cm (cca 4 roky).
Sirona Z i-Size nabízí zvýšenou bezpečnost při čelním nárazu také v pozici po směru jízdy. Díky Energy Reduction Technology (ER-Tech) se snižují síly čelního nárazu, které působí na krk dítěte o více než 20%, ve srovnání s ostatními systémy pásů na trhu. Při bočním nárazu se kombinace energie absorbující skořepiny a systému L.S.P. postará o zvýšenou bezpečnost a redukci sil nárazu až o cca 25%. Integrovaná odrazová deska poskytuje vyšší úroveň bezpečnosti i v případě nárazu ze zadní části vozidla. O bezpečnost, ale i pohodlí se stará výškově nastavitelná opěrka hlavy, která z autosedačky Sirona Z i-Size dělá bezpečnou a pohodlnou volbu, která roste společně s dítětem.

360° otočný mechanismus
Driving Direction Control (D.D.C.) – prevence proti nesprávnému použit
Energy Reduction Technology (ER-Tech) – ochrana při čelním nárazu v pozici po směru jízdy
integrovaný L.S.P. systém
součást modulárního systému Z-Line
výškově nastavitelná opěrka hlavy
polohování a otáčení jednou rukou
5ti bodový systém pásů
energii absorbující skořepina
odrazová deska
držáky pásů

360° OTOČNÝ MECHANISMUS Poskytuje pohodlné ukládání a vyndavání dítěte a snižuje zatěžování zad rodičů. Zároveň usnadňuje změnu pozice autosedačky. DRIVING DIRECTION CONTROL (D.D.C.) Zabraňuje nesprávnému používání autosedačky v pozici po směru jízdy. ENERGY REDUCTION TECHNOLOGY (ER-TECH) Nabízí zvýšenou ochranu dítěte v pozici po směru jízdy při čelním nárazu. Tzv. ER-Tech snižuje síly čelního nárazu, které působí na krk dítěte o více než 20%, ve srovnání s ostatními 5ti bodovými systémy pásů. POZICE PROTI SMĚRU JÍZDY Testy ukazují, že v pozici proti směru jízdy je síla čelního nárazu rovnoměrně rozložena přes velkou plochu zádové opěrky a ve srovnání s autosedačkami v pozici po směru jízdy je riziko zranění nižší o více než 80%. CYBEX doporučuje autosedačky v pozici proti směru jízdy pro děti až do 105 cm, cca 4 roky. INTEGROVANÝ L.S.P. SYSTÉM Nabízí zvýšenou bezpečnost při bočním nárazu. V kombinaci s energii absorbující skořepinou snižuje sílu bočního nárazu až o cca 25%. MODULÁRNÍ SYSTÉM Zůstaňte flexibilní – v rámci modulárního systému Z-Line lze na základnu Base Z nasadit autosedačky Cloud Z i-Size a Sirona Z i-Size. VÝŠKOVĚ NASTAVITELNÁ OPĚRKA HLAVY 12 pozic pro přizpůsobení autosedačky dle výšky dítěte. POLOHOVÁNÍ A OTÁČENÍ JEDNOU RUKOU Usnadňuje nastavení autosedačky. Pro pohodlné cestování lze autosedačku Sirona Z i-Size nastavit do 5 poloh v pozici proti směru jízdy a do 3 poloh v pozici po směru jízdy. 5TI BODOVÝ BEZPEČNOSTNÍ PÁS Pro snadné zabezpečení dítěte. ENERGII ABSORBUJÍCÍ SKOŘEPINA Absorbuje síly nárazu a chrání dítě uvnitř autosedačky. ODRAZOVÁ DESKA Pro zvýšenou bezpečnost při nárazu zezadu. DRŽÁKY PÁSŮ Usnadňuje vyndavání dítěte z autosedačky.
Technické parametry:
Rozměry: d.71,5 x š.43 x v.38-67 cm Hmotnost: 15 kgUN R129/02, 45 – 105 cm
Navrženo v Německu.
Autosedačky CYBEX nabízené u nás pochází od výhradního dovozce značky Cybex do ČR, tudíž na ně poskytujeme bezproblémový záruční i pozáruční servis.

Více informací zde »

  • Výrobce: Cybex
  • Distribuce: CZ
  • Doba dodání: 3 dní