Autosedačka Cybex Sirona M2 i-Size + Base M 2019 – Premium Black


9 690 

Kategorie: Štítek:

Cybex Sirona M2 i-Size + Base M 2019 – Premium Black,

SIRONA M2 i-Size autosedačka vhodná od narození do 105 cm (až do cca 4 let). Nová autosedačka CYBEX Sirona M i-Size splňuje nové evropské požadavky a předpisy pro autosedačky ECE R-129.

K autosedačce od nás dostanete jako dárek ZDARMA chránič autosedadla, náhled ZDE.
SIRONA M2 i-Size autosedačka vhodná od narození do 105 cm (až do cca 4 let).
Vítěz testu ADAC 11/2016.
SIRONA M2 I-SIZE (VČETNĚ BASE M).
M-LINE MODULÁRNÍ SYSTÉM Lehká dětská autosedačka splňuje nejnovější bezpečnostní předpisy a společně se základnou Base M a autosedačkou skupiny 0+ (Aton M, Aton M i-Size, Cloud S i-Size) tvoří "rodinný systém", nabízející jednu základnu, pro dvě autosedačky.
AUTOSEDAČKA V PROTISMĚRU JÍZDY SIRONA M2 I-SIZE Bezpečně proti směru jízdy do 105 cm výšky dítěte.
Nová autosedačka CYBEX Sirona M2 i-Size splňuje nové evropské předpisy a normy pro dětské autosedačky ECE R-129. Tento nový "i-Size" standard mimo jiné určuje, že děti do 15 měsíců musí cestovat v pozici proti směru jízdy, kterou mnozí experti (např. organizace Which?, ADAC, Stiftung Warentest) považují za nejbezpečnější způsob přepravy dětí.

V protisměru jízdy až do 105 cm, cca 4 roky.
Po směru jízdy od 16 měsíců a 76 cm.
Integrovaný L.S.P. systém.
Polohování jednou rukou.
Výškově nastavitelná opěrka hlavy.
Nacvakávací systém pro změnu pozice.

Autosedačku CYBEX Sirona M2 i-Size lze používat v pozici proti směru jízdy od narození dítěte až do 105 cm jeho výšky (cca 4 roky). Nový důmyslný design autosedačky poskytuje dostatek prostoru na nohy i větším dětem. Autosedačka jako taková ovšem příliš místa nezabírá a lze ji tak používat i v menších vozidlech. Další užitečné funkce, jako např. polohování jednou rukou, ještě více usnadňují každodenní používání autosedačky.
AUTOSEDAČKA V PROTISMĚRU JÍZDY Bezpečně proti směru jízdy od narození až do cca 4 let. Výrazně snižuje riziko zranění při čelním nárazu. ALTERNATIVNĚ PO SMĚRU JÍZDY Nacvakávací systém pro změnu pozice. Sirona M2 i-Size je vybavena nacvakávacím systémem, který umožňuje snadnou změnu mezi pozicemi po a proti směru jízdy. Pro děti od 16 měsíců a výšky 76 cm (až do 105 cm) lze autosedačku Sirona M2 i-Size volitelně používat také v pozici po směru jízdy. INTEGROVANÁ LINEÁRNÍ OCHRANA PŘI BOČNÍM NÁRAZU Pro zvýšenou bezpečnost v případě nárazu z boku.Integrovaný systém lineární ochrany při bočním nárazu (L.S.P. System) dětské autosedačky CYBEX Sirona M2 i-Size (v pozici po i proti směru jízdy) zvyšuje úroveň bezpečí při nárazu z boku. L.S.P. systém lze vyklopit a v kombinaci s protektory hlavy a ramen snižuje sílu bočního nárazu. 12TI POZIČNÍ VÝŠKOVĚ NASTAVITELNÁ OPĚRKA HLAVY Pohodlná ochrana, která roste s dítětem. 12ti poziční výškově nastavitelná opěrka hlavy s integrovaným vedením pásů, která roste s dítětem.
kolekce 2019
Technické parametry:
Rozměry: d.65,7 x š.43,9 x v.66,7 cmVáha: 14 kgECE R-129, sk.0+/1 Látkové potahy lze prát v pračce při 30 °C
Navrženo v Německu.
Autosedačky CYBEX nabízené u nás pochází od výhradního dovozce značky Cybex do ČR, tudíž na ně poskytujeme bezproblémový záruční i pozáruční servis.

Více informací zde »

  • Výrobce: Cybex
  • Distribuce: CZ
  • Doba dodání: 3 dní