Autosedačka Cybex Aton M i-Size Gold Fasihon 2019 – Strenght


5 990 

Kategorie: Štítek:

Cybex Aton M i-Size Gold Fasihon 2019 – Strenght,

Autosedačka vhodná od narození až do cca 18 měsíců (Sk. 0+, 0 – 13 kg), 45 – 87 cm, max. 13 kg. Aton M i-Size nabízí vyjímatelnou vnitřní vložku, která zaručuje téměř zcela plochou pozici pro předčasně narozené a velmi malé děti. Ochranu dítěte mimo jiné zajišťuje např. L.S.P. System nebo energii absorbující skořepina.
Autosedačka vhodná od narození až do cca 18 měsíců (Sk. 0+, 0 – 13 kg), 45 – 87 cm, max. 13 kg.
Aton M i-Size nabízí nejnovější dostupné bezpečnostní technologie. Společně se základnou Base M (dostupné samostatně) splňuje novou evropskou normu i-Size (ECE R-129), která stanovuje povinné převážení dětí do 15 měsíců v pozici proti směru jízdy.

M-Line Modulární systém.
11poziční výškově nastavitelná opěrka hlavy s integrovaným vedením pásů.
Energii absorbující skořepina – Absrobuje síly nárazu a chrání dítě.
Integrovaný L.S.P. System.
Integrovaná XXL sluneční stříška s UVP50+ ochranou před sluncem.
Vyjímatelná vnitřní vložka.
Extra široké Y-pásy – s měkkými polstry.
Cestovní systém.
Při instalaci se základnou Base M splňuje nejnovější evropskou normu pro autosedačky ECE R-129.

Aton M i-Size nabízí vyjímatelnou vnitřní vložku, která zaručuje téměř zcela plochou pozici pro předčasně narozené a velmi malé děti. Ochranu dítěte mimo jiné zajišťuje např. L.S.P. System nebo energii absorbující skořepina. Výškově nastavitelná opěrka hlavy, měkce polstrované pásy a XXL sluneční stříška zaručují pohodlné cestování. M-LINE MODULÁRNÍ SYSTÉM Tato lehká dětská autosedačka splňuje nejnovější bezpečnostní standardy a společně se základnou Base M a autosedačkou Sirona M2 i-Size tvoří "rodinný systém" s jednou základnou pro dvě autosedačky.11TI POZIČNÍ, VÝŠKOVĚ NASTAVITELNÁ OPĚRKA HLAVY Pro perfektní uzpůsobení. 11poziční, výškově nastavitelná opěrka hlavy dovoluje autosedačce růst společně s dítětem a nabízí tak extrémně dlouhou použitelno. L.S.P. SYSTEMLineární ochrana při bočním nárazu (L.S.P. System) systematicky absorbuje sílu bočního nárazu v lineární sérii reakcí využívajících ramenní a hlavové protektory. Ve stejný moment je kinetická energie těla, způsobená nárazem, absorbována ve velmi brzké fázi a hlava dítěte je aktivně vedena do bezpečné pozi. ODNÍMATELNÁ VLOŽKA Pro téměř zcela rovnou pozici předčasně narozených a velmi malých dětí. CESTOVNÍ SYSTÉM Kompatibilní s kočárky značky CYBEX, gb a dalšími vybranými značkami.
kolekce 2019
Dětskou autosedačku sk. 0+ lze používat na sedadle spolujezdce pouze pokud nejsou aktivovány airbagy. Používání dětských autosedaček sk. 0+ s aktivovanými airbagy představuje vysoké riziko zranění a je zákonem zakázáno. CYBEX vždy doporučuje používat autosedačku na zadním sedadle (pokud možno za sedadlem spolujezdce). Statisticky je toto sedadlo nejbezpečnější. V případě čelního nárazu nabízí zadní sedadlo větší deformační zónu a není vybaveno předními airbagy, které mohou představovat bezpečnostní riziko. Pokud potřebujete autosedačku použít na předním sedadle, prosíme nastavte sedadlo ve vozidle co nejvíce dozadu.
Technické parametry:
Rozměry: d.66 x š.44 x v.39-57 cm Hmotnost: 4,2 kgECE R44/04, Sk. 0+ Látkové potahy lze prát v pračce při 30 °C
Navrženo v Německu.
Autosedačky CYBEX nabízené u nás pochází od výhradního dovozce značky Cybex do ČR, tudíž na ně poskytujeme bezproblémový záruční i pozáruční servis.

Více informací zde »

  • Výrobce: Cybex
  • Distribuce: CZ
  • Doba dodání: 3 dní