Autosedačka Cybex Aton 5 Gold Line 2018 – Lavastone Black


3 590 

Katalogové číslo: 28686gr Kategorie: Štítek:

Cybex Aton 5 2018 – Lavastone Black,

CYBEX ATON 5 – dětská autosedačka, kategorie 0+ (0-18 kg), od narození až do cca 18 měsíců.
CYBEX ATON 5 – dětská autosedačka, kategorie 0+ (0-13 kg), od narození až do cca 18 měsíců.Pátá generace úspěšné dětské autsedačkyKráčející ve šlépějích svých předchůdců, např. vítězné autosedačky Aton 2, která se ve sk. 0+ stala vítězem testu 6/2012 organizace Stiftung Warentest, se Aton 5 přidává k úspěšné sérii autosedaček Aton.Jedinečné bezpečnostní prvky, jako například výškově nastavitelná opěrka hlavy s integrovaným vedením pásů, která ještě vylepšuje výjimečně bezpečnou energii absorbující skořepinu v kombinaci s crash testy odzkoušeným L.S.P. systémem a nové části zvyšující pohodlí, např. velká XXL sluneční stříška, dávají vzniknout dokonalé dětské autosedačce pro předčasně narozené a velmi malé novorozence. Nová funkce poskytuje ideální úhel sezení a zajišťuje, že jsou hlava, krk a hrudník malých dětí perfektně zarovnáné. Tím je znatelně sníženo riziko zadušení při přepadnutí hlavy dopředu. Dětskou autosedačku lze ve vozidle připevnit pomocí bezpečnostního pásu nebo pomocí jedné z našich volitelných základen.

Vyjímatelná vnitřní vložka pro pozici vleže.
8poziční výškově nastavitelná opěrka hlavy s integrovaným vedením pásů.
Lineární ochrana při bočním nárazu (L.S.P. Systém).
Integrovaná sklápěcí XXL sluneční stříška s ochranou před sluncem UVP50+.
Splňuje dodatek 7 normy ECE R-44/04.

Výškově nastavitelná opěrka hlavy (8 pozic) Jednoduchá manipulace a perfektní ochrana, která roste společně s dítětem.

8-poziční opěrka hlavy s integrovaným vedením pásů je dalším prvkem optimální ochrany při bočním nárazu této dětské autosedačky.

Výška systému pásů se automaticky nastavuje v závislosti na výšce opěrky hlavy, díky čemuž je pracné vyvlékání a navlékání pásů minulostí.
Y-systém pásů se osvědčil jako velmi efektivní a pohodlné bezpečnostní řešení, především pro velmi malé děti.
Měkkou sedací vložku, připevněnou k opěrce hlavy, lze také použít pro nastavení výšky pánve dítěte.

L.S.P. System Lineární ochrana při bočním nárazu.

Lineární ochrana při bočním nárazu (L.S.P. System) absorbuje sílu bočního nárazu v kombinaci s energii pohlcujícími materiály.

První náraz při nehodě je přenášen systémem lineární ochrany při bočním nárazu (L.S.P. System) a jeho vysouvacími protektory a nasledně absorbován flexibilní strukturou materiálu autosedačky.
Flexibilní materiál a konstrukce dětské autosedačky poté absorbují síly nárazu a odvádějí je pryč od dítěte.

 
Integrované nastavení výšky sedačkyPro vytvoření co největšího prostoru nebo největší plochy.Krční svalstvo a reflexy předčasně narozených a velmi malých dětí stále nejsou dostatečně vyvinuty a hrozí proto velké riziko přepadnutí hlavy dopředu, což může vést k dýchacím problémům a dokonce k zadušení.

Pro určení ideálního úhlu sezení kojenců byl proveden nespočet testů v blízké spolupráci s německými doktory a porodními asistentkami.
Jako výsledek byla vyvinuta nová funkce, zajišťující co nejplošší možnou pozici, díky které je riziko zadušení výrazně sníženo.
Nastavovací mechanismus navíc nabízí větším dětem více prostoru a pohodlí.

Funkce

Měkce polstrovaná sedací vložka: délkově a výškově nastavitelná a připojená k opěrce hlavy
Integrovaná XXL sklápěcí sluneční stříška; 4 různá nastavení s UVP50+ ochranou před sluncem
Y-pásy
Energii absorbující skořepina – S ochranou při bočním nárazu

Cestovní systém CybexProstorově úsporné cestovní řešeníSpolečně s kočárky Cybex a kočárky ostatních značek lze autosedačky Cybex jednoduše přeměnit na cestovní systém.Pomocí jednoduchého adaptéru lze všechny autosedačky Cybex lehce přeměnit na praktický cestovní systém. Kompatibilní jsou také s ostatními značkami kočárků, včetně Bugaboo, Baby Jogger, Mamas & Papas atd. Cybex tak poskytuje lehké, flexibilní a úsporné cestovní řešení pro život ve městě nebo na cestách, nabízející rodičům nový rozměr mobility.
kolekce 2018
Technické parametry:
Délka / Šířka / Výška: 640 / 430 / 390-560 mm Váha: 4,8 kg ECE R44/04, Dodatek 7, Sk. 0+ Látkové potahy lze prát v pračce při 30°C.
Navrženo v Německu.

Více informací zde »

  • Výrobce: Cybex
  • Distribuce: CZ
  • Doba dodání: 3 dní