Autosedačka Britax Römer Baby-Safe 2018 – Storm Grey 2019


2 990 

Kategorie: Štítek:

Britax Römer Baby-Safe 2018 – Storm Grey 2019,

Autosedačka poskytuje bezpečí a pohodlí pro novorozence a děti do 15 měsíců a přizpůsobuje se Vašemu rostoucímu dítěti až do 83 cm výšky. Chytrý design přináší bezpečí a komfort do lehké skořepiny sedačky.

Autosedačka poskytuje bezpečí a pohodlí pro novorozence a děti do 15 měsíců a přizpůsobuje se Vašemu rostoucímu dítěti až do 83 cm výšky.

Chytrý design přináší bezpečí a komfort do lehké skořepiny sedačky.

Vložka pro novorozence – navržená speciálně pro poskytnutí lepší ochrany pro malé děti.
Špičková technologie tlumení bočního nárazu.
Hluboké, měkce polstrované boční křídla.
Extra polštář pro přirozenou polohu spánku.
Sluneční clona – chrání Vaše dítě před sluncem (UPF 50+) jak ve vozidle, tak v kočárku.
5ti bodový bezpečnostní pás snadno nastavitelný.
Systém na cestování je kompatibilní s CLICK & Go® – kompatibilní s kočárky Britax.
Nastavitelná rukojeť​.
Rychle odnímatelný a pratelný potah.

Instalace do vozidla:o s 3 bodovým pásem vozidlao s BABY-SAFE ISOFIX bázío s BABY-SAFE bází na pás

Klid v duši během prvních cest Vašeho dítěteDěti, zejména pak novorozenci, jsou nejvíce zranitelní cestující a vyžadují proto ochranu proti každému možnému nárazu. Právě proto jsme se soustředili na vývoj, zkoušení, zdokonalování a výrobu dětských autosedaček, které splňují nejnáročnější možné standardy a jejich zkoušky převyšují nároky na novou normu týkající se bezpečnosti dětí (ECE R129).
Vložka pro novorozenceNavržená speciálně pro poskytnutí lepší ochrany pro malé děti. Vložka pro novorozence, která je součástí dodávky, je vybavena odnímatelnými pěnovými podložkami, jež pohlcují energii. Vložka zmenšuje prostor a poskytuje dodatečné pohodlí.Špičková technologie tlumení bočního nárazu (SICT)Naše vylepšená technologie SICT poskytuje špičkovou ochranu v případě bočního nárazu ve dvou krocích. Směřuje Vaše dítě proti směru nárazu prostřednictvím kontrolovaného pohybu a následně mění tvar, aby pohltila energii působící na vaše dítě. Pro zajištění ochrany jednoduše nastavte a nainstalujte SICT na boku sedadla co nejblíže ke dveřím.Snadno nastavitelná hlavová opěrka a popruhyNaše polstrovaná hlavová opěrka a popruhy jsou snadno nastavitelné jednou rukou a přizpůsobují se tak Vašemu rostoucímu dítěti. Než dítě připoutáte, ujistěte se, že opěrka hlavy je ve správné pozici – těsně nad rameny dítěte.Sluneční clonaSluneční clona chrání Vaše dítě před sluncem (UPF 50+) jak ve vozidle, tak v kočárku. Přípojené body jsou pohodlně umístěny na bočních stranách rukojeti, proto můžete přenášet dětskou autosedačku se zataženou sluneční clonou.5ti bodový bezpečnostní pásVěříme, že 5ti bodový bezpečnostní pás je nejbezpečnější způsob připoutání Vašeho dítěte v autosedačce, protože zajistí naprostou ochranu a stabilitu dítěte. V případě nehody bezpečnostní pás rozloží sílu nárazu na 5 bodů, dva na ramenou, dva na kyčlích a jeden na sponě mezi nohama. Pomáhá tak chránit dítě před nárazem z jakékoliv strany.Snadné výjmutí pomocí adaptérů CLICK & GO®Dětská autosedačka může být snadno odpojena od základny nebo kočárku a rodič přitom nemusí měnit svoji ergonomickou, vzpřímenou pozici. Pro odpojení dětské autosedačky od základny nebo kočárku jednoduše použijte rukojeť v její zadní části pro odblokování autosedačky a zvednete ji.Nastavitelná rukojeťNastavitelnou rukojeť můžete snadno posunout dozadu a upoutat dítě do dětské autosedačky. Pro odblokování a posunutí rukojeti jednoduše zmáčkněte tlačítka na obou stranách rukojeti. Když je autosedačka na zemi, doporučujeme posunout rukojeť maximálně dozadu, abyste zabránili překlopení autosedačky.Připravená na cestovní systémBěhem hektických dní, kdy pořád nasedáte a vystupujete se svým dítětem z vozidla, si můžete usnadnit cestování pomocí instalace dětské autosedačky na kočárku. Jednoduše vezměte své dítě v dětské autosedačce z vozidla a bezpečně ji zacvakněte na kočárek – a jste připraveni na cestu. Všechny dětské autosedačky Britax Römer mohou být instalovány na každém kočárku Britax vybaveném našimi adaptéry CLICK & GO®.
kolekce 2018
Technické parametry:
výška: 57 cmhloubka: 65 cmšířka: 44 cmhmotnost: 4 kg
Poznámka:Autosedačka Baby-safe je schválená pro použití v letadle. Sedačka má na boku označení o schválení TÜV pro použití v letadlech, které je při cestování letadlem nezbytné.
 
Upozorňujeme, že předpisy jednotlivých aerolinek  nemusí být stejné a můžou se v průběhu roku měnit, takže by si každý zákazník měl u aerolinky aktálně ověřit, zda tuto sedačku povolují pro cestování v letadle.

Více informací zde »

  • Výrobce: Britax Römer
  • Distribuce: CZ
  • Doba dodání: 3 dní