Autosedačka BeSafe iZi Modular i-Size 2019 – Metallic Mélange


9 890 

Kategorie: Štítek:

BeSafe iZi Modular 2019 – Metallic Mélange,

Autosedačka kategorie 0+/1 (0-18 kg). BeSafe iZi Modular i-Size se velmi snadno instaluje na iZi Modular i-Size Base. Stačí nakliknout na bázi na sedadle a může se jet. iZi Modular je možné uchytit po i proti směru jízdy. Pokud je sedačka nainstalovaná proti směru jízdy a vy použijete unikátní systém báze – prodlužovací mechanismus, získáte větší prostor pro nožičky dítěte.
Autosedačka kategorie 0+/1 (0-18 kg).
BeSafe iZi Modular i-Size se velmi snadno instaluje na iZi Modular i-Size Base (je třeba dokoupit). Stačí nakliknout na bázi na sedadle a může se jet. iZi Modular je možné uchytit po i proti směru jízdy. Pokud je sedačka nainstalovaná proti směru jízdy a vy použijete unikátní systém báze – prodlužovací mechanismus, získáte větší prostor pro nožičky dítěte. Speciální vrstvení polstrování poskytuje dítěti báječný komfort při jízdě. Pomocník v podobě magnetů udržuje pásy, v takové pozici, aby se dítě snadněji usadilo do autosedačky. Bonusem je i velmi výrazné polohování, čímž dítě získá příjemnou pozici pro spánek. BeSafe iZi Modular i-Size splňuje velmi přísná kritéria testování na boční náraz dle nového nařízení UN R 129. Přídavné posílení proti bočnímu nárazu SIP+ (Side Impact Protection +) umístěné u dveří auta na nainstalované straně tuto ochranu ještě navyšuje.

schválená dle UN R 129 (i-Size)
uchycení pomocí ISOfixu
nastavitelná opěrka hlavy
centrální nastavení pásů
polohování autosedačky
odnímatelná vnitřní vložka
odnímatelný potah
přídavná ochrana SIP
magnety v polstrování pro uchycení pásů
polstrované pásy
5-ti bodový bezpečnostní pás
zvětšovací prostor pro nožičky
instalace proti směru jízdy: 61 -105 cm
instalace po směru jízdy: 88 -105 cm (6 měsíců – 4 roky)

BeSafe skupina: 2schváleno dle: UN R 129 (i-size)instalace: ISOfix bází s přední opěrnou nohouuchycení: Proti směru a po směru jízdy
kolekce 2019

Více informací zde »

  • Výrobce: BeSafe
  • Distribuce: CZ
  • Doba dodání: 3 dní