Autosedačka BeSafe iZi Kid i-Size X2 2018 – Sunset Mélange


12 139 

Kategorie: Štítek:

BeSafe iZi Kid i-Size X2 2018 – Sunset Mélange,

Autosedačka kategorie 0-18 kg. BeSafe se zaměřuje na bezpečí, inovace a design svých produktů. Nyní Vám představujeme první dětskou autosedačku s homologací i-Size. Nový iZi Kid i-Size je jednou z mála sedaček na trhu, která umožňuje dítěti cestovat proti směru jízdy až do jeho výšky 105 cm, nebo věku 4 let.
Autosedačka kategorie 0-18 kg.
BeSafe se zaměřuje na bezpečí, inovace a design svých produktů. Nyní Vám představuje dětskou autosedačku s homologací i-Size. iZi Kid X2 i-Size je jednou z mála sedaček na trhu, která umožňuje dítěti cestovat proti směru jízdy až do jeho výšky 105 cm, nebo věku 4 let.
Velký prostor pro dítě: Díky nové konstrukci, prodlouženým vnitřním pásům a nastavitelné opěrce hlavy ji může bezpečně používat dítě vysoké až 105 cm. I při této výšce dítěte nabízí autosedačka dostatečný prostor pro nožičky. Bezpečná a snadná instalace: Každá autosedačka s ISOfixem nabízí snadnější instalaci. U iZi Kid i-Size X2 najdete barevné indikátory a zvukový signál, které vám potvrdí správnost instalace.
Komfortní polohování: BeSafe iZi Kid i-Size X2 je jednou z mála sedaček na trhu, která nabízí opravdu komfortní polohování a tím i lepší pozici pro spánek.

universální autosedačka
výška dítěte 61-105 cm
váha dítěte 0-18 kg
věk dítěte cca 6 měsíců – 4 roky
certifikovaná dle normy UN r 129 (i-Size)
uchycení proti směru jízdy, instalace pomocí ISOfixu
komfortní polohování sklonu sedačky s pozicí pro spánek
výškově nastavitelná hlavová opěrka
integrované magnetky v pásech a potahu usnadní usazení dítěte do sedačky
barevné indikátory i zvukový signál potvrzující správnost instalace
nové inovativní řešení SIP + (ochrany proti bočnímu nárazu)

kolekce 2018

Více informací zde »

  • Výrobce: BeSafe
  • Distribuce: CZ
  • Doba dodání: 3 dní