Autosedačka BeSafe iZi Go X1 2018 – Lava Grey*


3 499 

Kategorie: Štítek:

BeSafe iZi Go X1 2018 – Lava Grey*,

Autosedačka kategorie 0+ (0-13 kg). S iZi Go můžete snadno manipulovat. Autosedačka byla navržena s důrazem na jednoduchou instalaci, čímž se snižuje riziko nesprávného uchycení ve voze.
Autosedačka kategorie 0+ (0-13 kg).
Při navrhování autosedačky iZi Go byla pro nás bezpečnost dítěte tím nejdůležitějším kritériem. Inspirovali jsme se přírodou, zejména vajíčkem – je jednoduché a přesto silné.
Vedle bezpečnostních aspektů bylo pro nás důležité vytvořit lehkou, ale zároveň robustní autosedačku. S iZi Go můžete snadno manipulovat. Autosedačka byla navržena s důrazem na jednoduchou instalaci, čímž se snižuje riziko nesprávného uchycení ve voze. Jedna část pásu jde přes autosedačku a druhá je vedena za autosedačkou, skrz vodiče pásů s protiskluzovým povrchem snižujícím tření. Tyto části autosedačky zajišťují její stabilitu v automobilu. Crash testy ukázaly, že autosedačka poskytuje vynikající ochranu jak při čelním, tak i při bočním nárazu.
Integrovaná sluneční stříška chrání vaše dítě před silným slunečním světlem. Pokud ji zrovna nepotřebujete, můžete stříšku ukrýt v konstrukci autosedačky. Pokud ji používáte, chrání vaše dítě i pocitově, protože mu vytváří jeho vlastní oddělený prostor.

polstrované pásy s centrálním nastavením
ergonomický tvar rukojeti
sluneční stříška s UV filtrem
certifikovaná dle normy ECE R44/04
pomocí adapterů lze připevnit na konstrukci kočárků X-lander, TFK, Maxi-Cosi, Quinny (kompatibilitu zjistíte u informací o kočárku, ev. nás kontaktujte)
v případě nárazu ze zadu zabraňuje speciálně tvarovaná rukojeť rotaci autosedačky a tím poskytuje dítěti ještě větší ochranu
k autosedačce lze dokoupit isofixovou základnu

kolekce 2018

Více informací zde »

  • Výrobce: BeSafe
  • Distribuce: CZ
  • Doba dodání: 3 dní