Autosedačka BeSafe iZi Combi X4 ISOFix 2019 – Metallic Mélange


13 990 

Katalogové číslo: 22603gr Kategorie: Štítek:

BeSafe iZi Combi X4 ISOFix 2019 – Metallic Mélange,

Univerzální autosedačka pro skupiny 0 a I pro váhovou kategorii 0-18 kg. Uchycení proti směru jízdy (0-18 kg) nebo po směru jízdy (9-18 kg). Instalace pomocí ISOFixu proti směru jízdy. Pomocí 3-bodového pásu automobilu po směru jízdy.

BeSafe doporučuje používat autosedačky uchycené proti směru jízdy co nejdéle. Toto doporučení vychází z dlouholetých studií a testů, které prokázaly, že konstrukce autosedačky upevněné proti směru jízdy pracuje jako ochranný štít, který absorbuje náraz. Síla působící na krk dítěte je v takovém případě pětkrát menší než u sedačky uchycené po směru jízdy.

univerzální autosedačka pro skupiny 0 a I pro váhovou kategorii 0-18 kg
uchycení proti směru jízdy (0-18 kg) nebo po směru jízdy (9-18 kg)
instalace pomocí ISOFixu proti směru jízdy, pomocí 3-bodového pásu automobilu po směru jízdy
přídavná boční ochrana BeSafe SIP+
certifikace dle normy ECE R44/04

Autosedačka je homologovaná pro děti od narození. Vzhledem k poloze novorozence v této autosedačce BeSafe doporučuje dokoupit přídavnou vložku nebo posunout používání autosedačky na dobu, kdy si dítě začíná samo sedat.

Ochrana proti bočnímu nárazu

Autosedačka je navržena pro komplexní poskytnutí nejbezpečnější ochrany při bočním nárazu.

Snadné nastavení

Ovládání hlavové opěrky a vnitřních bezpečnostních pásů je jednoduché. Jedním pohybem je nastavíte do 8 různých výškových pozic.

Jednoduchá a stabilní instalace

Konektory autosedačky BeSafe snadno připojíte k automobilovým isofikovým úchytům a díky přední vzpěře zajistíte její skvělou stabilitu.

kolekce 2019Organizace pro bezpečnost silničního provozu a BeSafe doporučuje, aby děti cestovaly proti směru jízdy tak dlouho, jak jen je to možné, nejlépe do jejich věku 4 let. Je prokázané, že cestování pro malé děti proti směru jízdy je 5x bezpečnější. Bohužel mnoho dospělých posadí děti po směru jízdy příliš brzy a to z důvodu, že protisměrné sedačky zabírají v autě příliš mnoho místa. Naše "dospělácká" představa neomezeného prostoru v autě zapříčiňuje, že děti otáčíme příliš brzy po směru jízdy. BeSafe tento problém bere velmi vážně a našel skvělé řešení: iZi Combi X4 je vybavena nastavitelnými ISOfixovými konektory, které dokáží zvětšit prostor u nožiček až o 10 centimetrů tak, že si upravujete přední sedadlo dle potřeb růstu dítěte. Díky tomu vydrží sedačka připoutaná proti směru jízdy co nejdéle.

Více informací zde »

  • Výrobce: BeSafe
  • Distribuce: CZ
  • Doba dodání: 3 dní