Autosedačka Avionaut Isofix Glider 2 Softy – černá/šedá


4 999 

Katalogové číslo: 36080gr Kategorie: Štítek:

Avionaut Isofix Glider 2 Softy – černá/šedá,

Autosedačka Avionaut ISOFIX GLIDER 2 SOFTY je určena pro děti od 9 do 25 kg (cca od 9ti měsíců do 7 let). Kolekce Avionaut ISOFIX GLIDER 2 SOFTY byla navržena tak, aby poskytovala nejvyšší komfort i na dlouhých cestách s dítětem.
Autosedačka Avionaut ISOFIX GLIDER 2 SOFTY je určena pro děti od 9 do 25 kg (cca od 9ti měsíců do 7 let).
Kolekce Avionaut ISOFIX GLIDER 2 SOFTY byla navržena tak, aby poskytovala nejvyšší komfort i na dlouhých cestách s dítětem. Speciální struktura povrchu sedačky a opěrky zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu. Sedák ergonomického tvaru je potažen super měkkou tkaninou pro zajištění pohodlí dítěte. Moderní barvy této kolekce navíc skvěle ladí s interiérem současných automobilů. Potah Alcantra vyniká svou vysokou kvalitou. Čalounění je opatřeno funkcí "easy clean", která pomáhá udržet čistotu a hygienické požadavky.
Zárukou kvality autosedaček Avionaut je jejich kompletní výroba v Evropě, zaručující úplnou kontrolu nad jejich výrobou a použitými materiály.

Autosedačka se do automobilu instaluje po směru jízdy s pomocí Isofix úchytů a opěrné nohy, které jsou zárukou dokonalého upevnění sedačky v autě.
Pokud autosedačku potřebujete umístit do vozidla bez Isofix úchytů, je možné ji upevnit i s pomocí 3-bodového bezpečnostního pásu automobilu.
Autosedačka ergonomického tvaru roste s dítětem a zaručuje mu po celou dobu používání maximální komfort a bezpečnost.
Nastavení úhlu sklonu autosedačky umožňuje dítěti cestovat v poloze, která je nejvhodnější pro jeho věk.
EPP pěnová polypropylenová opěrka pohodlně podpírá hlavu dítěte.
Hluboké boční opěrky zaručují dodatečnou ochranu v případě bočního nárazu.
Díky schránce na návod k použití v zadní části autosedačky máte vždy návod po ruce.
Potah můžete prát v pračce.
Autosedačka odpovídá normě ECE R44/04.

Použití:
9-18 kg – dítě je připoutáno 5ti-bodovým bezpečnostním pásem.15-25 kg – 5ti-bodové bezpečnostní pásy se demontují a dítě je připoutáno s pomocí 3-bodového bezpečnostního pásu automobilu.

Technické parametry:
Rozměry: š.44x v.66 x hl.62 cmHmotnost: 12,5 kg
Absolutní bezpečnost dětí! Tento cíl je pro výrobce autosedaček Avionaut nejdůležitější. Autosedačky jsou vyráběny v souladu s principem „tvrdá skořepina, měkký vnitřek“. Každá autosedačka se skládá z vrstvy velmi pevného materiálu, zaručujícího nejlepší ochranu před nárazy. Vnitřek autosedaček obsahuje pěnový polypropylen EPP, který je schopen snižovat otřesy, kterým je dítě vystaveno během cestování autem.

Více informací zde »

  • Výrobce: Avionaut
  • Distribuce: CZ
  • Doba dodání: 6 dní