Autosedačka Avionaut Glider Expedition – McKinley (modrá)


2 990 

Katalogové číslo: 32335gr Kategorie: Štítek:

Avionaut Glider Expedition – McKinley (modrá),

Autosedačka Avionaut Glider je určena pro děti od 9 do 25 kg (cca od 9 měsíců do 7 let). Autosedačka ergonomického tvaru roste s dítětem a zaručuje mu po celou dobu používání maximální komfort a bezpečnost. Kolekce Avionaut Expedition byla vyvinuta s cílem zajistit pro malé cestovatele při cestách autem co nejvyšší komfort.

Autosedačka Avionaut Glider je určena pro děti od 9 do 25 kg (cca od 9 měsíců do 7 let).
Autosedačka ergonomického tvaru roste s dítětem a zaručuje mu po celou dobu používání maximální komfort a bezpečnost. Zárukou kvality autosedaček Avionaut je jejich kompletní výroba v Evropě, zaručující úplnou kontrolu nad jejich výrobou a použitými materiály.
Absolutní bezpečnost dětí! Tento cíl je pro výrobce autosedaček Avionaut nejdůležitější. Autosedačky jsou vyráběny v souladu s principem „tvrdá skořepina, měkký vnitřek“. Každá autosedačka se skládá z vrstvy velmi pevného materiálu, zaručujícího nejlepší ochranu před nárazy. Vnitřek autosedaček obsahuje pěnový polypropylen EPP, který je schopen snižovat otřesy, kterým je dítě vystaveno během cestování autem.
Kolekce Avionaut Expedition byla vyvinuta s cílem zajistit pro malé cestovatele při cestách autem co nejvyšší komfort. Speciálně navržená povrchová struktura opěradla a sedadla zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu. Autosedačka je ergonomicky tvarovaná a potažená superměkkým čalouněním pro maximální komfort dítěte. Moderní barvy kolekce Expedition se hodí do interiéru každého vozu. Vylepšené a kvalitní materiály splňují nejvyšší standardy a požadavky dnešních malých cestovatelů a jejich rodičů. Všechny použité textilie jsou atestované a zdravotně nezávadné.
V bodech:

Nastavení úhlu sklonu autosedačky umožňuje dítěti cestovat v poloze, která je nejvhodnější pro jeho věk.
EPP pěnová polypropylenová opěrka pohodlně podpírá hlavu dítěte.
Hluboké boční opěrky zaručují dodatečnou ochranu v případě bočního nárazu.
Díky schránce na návod k použití v zadní části autosedačky máte vždy návod po ruce.
Potah můžete prát v pračce.
Autosedačka odpovídá normě ECE R44/04.

Instalace:
Pro děti od 9 do 18 kg se autosedačka do automobilu instaluje pomocí 3-bodového bezpečnostního pásu a dítě je připoutáno 5ti-bodovým bezpečnostním pásem. Intuitivní vedení bezpečnostního pásu usnadňuje správnou a rychlou montáž autosedačky. Napínače bezpečnostních pásů zaručují dokonalé upevnění autosedačky.
Pro děti od 15 do 25 kg se demontují 5ti-bodové bezpečnostní pásy a dítě je připoutáno s pomocí 3-bodového bezpečnostního pásu automobilu.
Technické parametry:
Rozměry: š.44 x v.66 x hl.62 cm Hmotnost: 8,15 kg

Více informací zde »

  • Výrobce: Avionaut
  • Distribuce: CZ
  • Doba dodání: 6 dní