0 položek
0,00

Dětské Autosedačky / Autosedačky 0-18kg

Seřadit

Parametry
Zobrazení


Autosedačka Nania BASIC Black Grey 2013
Expedice :
1-2 dny

Autosedačka Nania BASIC Black Grey 2013 Autosedačka Nania BASIC Black Grey 2013

Kvalitní a stylová autosedačka Nania Basic je určena pro děti od narození do 4 let (0-18 kg). Konstrukce ve tvaru písmene "L" a anatomicky tvarované sedadlo zaručuje stabilitu a zvyšuje bezpečnost dítěte. Autosedačka je vybavena 5-bodovými bezpečnostními pásy. Sedačka je navržena tak, aby umožňovala využití jak pro děti od narození do 10 kg (autosedačka je upevněna proti směru jízdy), tak i pro děti od 9 do 18 kg (autosedačka je upevněna po směru jízdy). Mezi další přednosti autosedačky patří sundávatelný a pratelný potah.

819,00 Kč
Expedice : 1-2 dny
Autosedačka CARETERO Fenix New red
Expedice :
1-2 dny

Autosedačka CARETERO Fenix New red Autosedačka CARETERO Fenix New red

Autosedačka FENIX New s novým, moderním designem má velmi pevnou a odolnou, nově vylepšenou konstrukci. Je určena pro váhovou kategorii 0 - 18 kg a dítě může být přepravováno zády ve směru jízdy (do 10 kg) nebo čelem ve směru jízdy (9-18 kg). Součástí je měkká redukční vložka určená pro převážení novorozenců. Potah lze sundat a prát v pračce. Sedačku lze sklopit až do pololehu.

1 499,00 Kč
Expedice : 1-2 dny
Autosedačka Fisher Price Cosmo SP Sands
Expedice :
1-2 dny

Autosedačka Fisher Price Cosmo SP Sands Autosedačka Fisher Price Cosmo SP Sands

Kvalitní a stylová autosedačka Fisher Price Cosmo SP je určena pro děti od narození do 4 let (0-18 kg). Konstrukce ve tvaru písmene "L" a anatomicky tvarované sedadlo zaručuje stabilitu a zvyšuje bezpečnost dítěte. Autosedačka je vybavena redukční vložkou pro nemluvňata a 5-bodovými bezpečnostními pásy. Sedačka je navržena tak, aby umožňovala využití jak pro děti od narození do 10 kg (autosedačka je upevněna proti směru jízdy), tak i pro děti od 9 do 18 kg (autosedačka je upevněna po směru jízdy). Mezi další přednosti autosedačky patří systém boční ochrany SIDE PROTECT, a také sundávatelný a pratelný potah.

1 595,00 Kč
Expedice : 1-2 dny
Autosedačka Nania FERRARI Cosmo 2013
Expedice :
1-2 dny

Autosedačka Nania FERRARI Cosmo 2013 Autosedačka Nania FERRARI Cosmo 2013

Krásná a stylová autosedačka Ferrari Cosmo je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů a určena pro děti od narození do 4 let (0-18 kg). Konstrukce ve tvaru písmene "L" a anatomicky tvarované sedadlo zaručuje stabilitu a zvyšuje bezpečnost dítěte. Autosedačka je vybavena redukční vložkou pro nemluvňata a 5-bodovými bezpečnostními pásy s alarmem, který upozorňuje, pokud jsou pásy odepnuty. Sedačka je navržena tak, aby umožňovala využití jak pro děti od narození do 10 kg (autosedačka je upevněna proti směru jízdy), tak i pro děti od 9 do 18 kg (autosedačka je upevněna po směru jízdy). Mezi další přednosti autosedačky patří systém boční ochrany SIDE PROTECT, a také sundávatelný a pratelný potah. Originální produkt Ferrari.

1 859,00 Kč
Expedice : 1-2 dny

0,00 Kč


webdesign: 
www.autosedacky-online.cz Váš NEJ internetový obchod pro děti. Iinformace na tel. čísle: +420 777 329 316, E-mail: info@autosedacky-online.cz